0850 255 77 77
Üye Ol
Giriş

Seyahat Rehberi

Mardin'e Gitmek İçin 5 Neden

Mardin etkileyici mimari yapısıyla görenleri büyülemektedir. Bu kent UNESCO “ Dünya Kültürel Miras Listesi” ne aday bir kenttir. Şehrin taş mimarisi yüzlerce yıldır bozulmamış ve orijinalliği korunmuştur. Başlı başına bir Açıkhava Müzesi görünümüyle Mardin ziyaretçilerine eşsiz deneyimler yaşatmaktadır. Buraya gitmek için birçok neden arasından özellikle seçilen beş madde şu şekilde sıralanabilir;

Devamını oku

Batı Karadeniz'in Saklı Cenneti Amasra

Sakin yapısı ile bilinen Amasra, tatil planlayan kişiler için önerilen mekanların başında yer almaktadır. Özellikle hafta sonu gezileri planlayan kişilerin gezip görmesi tavsiye edilen yerlerden biri olan Amasra’nın küçük ilçelerini gezmek de oldukça büyük keyif vermektedir.

Devamını oku

Dünyanın En ihtişamlı 10 Heykeli

Heykel sanatı dünyanın en eski sanatlarından biridir. Antik çağlara baktığınızda her dönemde farklı heykellere rastlıyorsunuz. Heykeller, heykeltıraşın ruhunu yansıtması kadar, bulundukları dönem ve şehirleri de yansıtıyorlar. Bu yazımızda mutlaka görmeniz gereken dünyaca ünlü heykeller hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Heykelleri inceledikten sonra hesaplı uçak biletlerimize göz atabilirsiniz.

Devamını oku

Karadeniz'in En Gözde 7 Yaylası

2020 yılında yaşanan pandemi dönemi sonrası artık birçok insanın tatil anlayışı da değişti. Eskiden tatillerde büyük oteller araştırılırken artık doğa ile iç içe bol yeşillikli oksijen deposu ormanlık alanlar araştırılmakta ve tercih edilmektedir. Ülkemizin oksijen deposu olan karadeniz yaylaları ise kamp severler tarafından en çok tercih edilen tatil yerleri olmaktadır.

Devamını oku

Sonbaharın Tadını Çıkarabileceğiniz 10 Yer

Doğanın turuncu renge dönmesini izlemenin, kurumuş yaprakların üzerinde gezinmenin tarif edilemez hissini yaşamak birçoğumuzun hayalidir. Bu yazımızda sonbaharın tadını çıkarabileceğiniz birbirinden güzel yerleri anlatacağız. Şimdiden sırt çantanızı hazırlayın, yolculuk hazırlığına başlayın.

Devamını oku
Sayfa3 / 7
Diğer Yazılar
Seyahat
Uçak bileti ara
Uçuşlar yükleniyor...